Prejsť na obsah
Dianie na MTF

Úspešný 5. ročník pracovného veľtrhu JOB DAY 2017 je za nami. Z dôvodu početného zastúpenia firiem a spoločností JOB DAY 2017 prebiehal v tomto roku počas dvoch dní , 15. 3. a 16. 3. 2017. Je to dôkazom toho, že záujem o účasť na veľtrhu zo strany firiem a spoločností z roka na rok stúpa.

Ako aj minulý rok sa v nových priestoroch, na jednom mieste – vo foyer budovy v pavilóne T02 na Bottovej ulici stretli študenti fakulty so zástupcami z 32 firiem a spoločností, ktoré v rámci hľadania  nových pracovných síl poskytli prístup kvalifikovaným uchádzačom- budúcim absolventom vysokých škôl hľadajúcim zamestnanie po ukončení štúdia.

Firmy sa prezentovali 30-minutovými prednáškami paralelne v dvoch miestnostiach T-31, T-32 počas celého dňa.

Okrem ponuky zamestnania poskytujú mnohé zo zúčastnených spoločností aj možnosť stáže v rámci trainee programov a školení, na ktorých budúci absolvent získava požadovanú prax a možnosť prípravy do nového zamestnania.

Každoročne firma BOGE Elastmetall Slovakia a.s. v rámci súťaže – overila pozornosť študentov vyplnením pripraveného dotazníka. Odmenou pre víťaza bude  týždňová stáž vo firme.

Firma Viena International si pozornosť študentov na prezentácii overila taktiež vyplnením dotazníka. Úspešní riešitelia získali drobné pozornosti a darčekové predmety.

Ďakujeme všetkým zástupcom zúčastnených firiem, ktorí mali pripravené pútavé prezentácie a zároveň po celý čas akcie boli k dispozícii v stánkoch. Zároveň ďakujeme i študentom a zamestnancom fakulty, ktorí sa podujatia zúčastnili a tak prispeli k jej zdarnému priebehu.
Vzhľadom na pozitívne ohlasy zo strany zamestnávateľov aj zo strany študentov sa opäť potvrdilo, že realizácia tejto akcie má svoj význam a oplatí sa organizovať aj v nasledujúcom roku.

Akcia bola organizovaná pod garanciou študijného oddelenia. Vďaka patrí aj všetkým zamestnancom odborov a oddelení fakulty, ktorí sa podieľali na jej príprave,  za ich profesionálnu organizáciu podujatia. 

Zoznam zúčastnených firiem:

15. 3. 2017

 

Názov firmy

1

Blumenbecker Slovakia s.r.o.

2

BOGE ELASTMETALL SLOVAKIA, a.s.

3

CITO DIGITAL s.r.o.

4

Hella Slovakia Front-Lighting, s.r.o.

5

I.D.C Holding, a.s.

6

METZELER SLOVAKIA s.r.o.

7

MIBA Steeltec s.r.o.

8

PORSCHE WERKZEUGBAU s.r.o.

9

PricewaterhouseCoopers Slovensko, s.r.o.

10

SMC Priemyselná automatizácia spol. s.r.o.

11

SOVA DIGITAL s.r.o.

12

TECHNICKÁ INŠPEKCIA, a.s.

13

TRW Automotive s.r.o.

14

Viena International, s.r.o.

15

VOLKSWAGEN SLOVAKIA, a.s.

16

ZF SLOVAKIA, a.s.

 

 

16. 3. 2017

 

Názov firmy

1

Bekaert a.s.

2

BROVEDANI SLOVAKIA, s.r.o.

3

GEFCO SLOVAKIA s.r.o.

4

KONŠTRUKTA-TireTech, a.s.

5

KUKA Systems Slowakei spol.s.r.o.

6

MATADOR Holding, a.s.

7

Muehlbauer Technologies, s.r.o.

8

ON Semiconductor

9

PALL SLOVAKIA s.r.o.

10

PCA Slovakia, s.r.o.

11

PYRONOVA s.r.o.

12

Reydel Automotive Slovakia, s.r.o.

13

Secop s.r.o.

14

Schaeffler Skalica spol s.r.o.

15

SLOVNAFT, a.s.

16

ZKW SLOVAKIA s.r.o.

 

Fotogaléria 15.3.2017
Fotogaléria 16.3.2017

 

Autor textu: Ivančíková Renáta
Autor fotografií: Mgr. Jana Boškovská

Poznámka:
Na podujatí bola vyhotovená foto dokumentácia, ktorá bude zverejnená na webovom sídle fakulty (www.mtf.stuba.sk). V súlade so zákonom č. 84/2014 o ochrane os. údajov, ak si neželáte byť zverejnený - požiadajte garanta podujatia písomne (mailom) o nezverejnenie.