Prejsť na obsah
Black Box: nedoručiteľné odpovede

Vážení prispievatelia do black boxu,

na Vaše podnety sa snažíme reagovať do 24 hodín. Vážime si tých, ktorí sa dokážu podpísať a poskytnú informácie v rozsahu potrebnom na riešenie problému.

V prípade anonymných mailov sme nikdy nepátrali a ani nebudeme pátrať po odosielateľovi. Black box sme zriadili so zámerom, aby ste mohli operatívne zasielať negatívne, ale aj kladné postrehy o fungovaní fakulty a žiadať nápravu. Bohužiaľ, viackrát sa vyskytli nekonkrétne pripomienky typu "Počas štúdia na MTF som sa stretol s neobjektívnym skúšajúcim" a podobne. Vedenie fakulty takýto podnet nedokáže vyriešiť bez upresnenia. Anonymné pripomienky sú väčšinou odoslané z adresy, ktorá je okamžite po odoslaní nefunkčná, takže nie je komu odpovedať a ani nie je možné zistiť doplňujúce informácie.

Práve pre podobné prípady sme zriadili link "Black box: nedoručiteľné odpovede". V nich nájdete reakcie na podnety tých, ktorí sa pýtajú alebo kritizujú, ale vysvetľujúcu odpoveď alebo potrebné konkretizujúce otázky im nie je možné doručiť. Možno link prispeje k tomu, že pisateľ, ktorý bol nekonkrétny, po našej reakcii doplní aj informácie, ktoré nám pomôžu stav napraviť.

Oliver Moravčík, dekan
Peter Schreiber, poverený prodekan


1. Od: Byvaly_zamestanec@gmail.com (pdf) - 7.10.2012