Prejsť na obsah
Uchádzači

Pozývame študentov stredných škôl, rodičov, stredoškolských učiteľov a všetkých, ktorí majú záujem získať informácie o  štúdiu na MTF STU so sídlom v Trnave na Deň otvorených dverí  4. februára 2021.

Tento rok to inak nejde, a preto sme si pre Vás pripravili zostrih tých najdôležitejších informácií v niekoľkých videách, ktoré budeme streamovať cez náš YouTube kanál.

Aby si nič nezmeškal, zaregistruj sa TU ešte dnes, a my Ti minimálne 2 dni pred udalosťou zašleme link pre sledovanie streamu.

Registrovaní pedagógovia stredných škôl, študenti stredných škôl alebo záujemcovia o štúdium dostanú počas streamu o 9:00 a 16:00 link na kvíz, a tí z Vás, ktorí zodpoviete správne otázky v ňom, budete zaradení do žrebovania o ceny za 1000,- Eur.

  

Ponuka študijných programov:Ústav integrovanej bezpečnosti

Vedeli ste, že existuje aj studený plameň?
Všimli ste si, že plameň odporuje gravitácii?
Ako môže dôjsť k samovznieteniu?
Aj na tieto otázky Vám vieme odpovedať.

Rozumieme termodynamike, kinetike a chémii procesu horenia a výbuchov. A tiež vieme, čo spraviť, aby sa to nevymklo spod kontroly. Takže všetci špecialisti požiarnej ochrany sa hlásia k nám na študijný program:
♦ Integrovaná Bezpečnosť - Bc.

Ústav aplikovanej informatiky, automatizácie a mechatroniky

Zaujíma Ťa aplikovaná informatika alebo automatizácia a chcel by si ju robiť v praxi? Príď študovať k nám, využi naše špičkové vybavenie a zabezpeč si perspektívnu budúcnosť. Študuj programy:
♦ Aplikovaná informatika
a automatizácia v priemysle - Bc.

♦ Mechatronika v technologických zariadeniach - Bc.

Ústav priemyselného inžinierstva a manažmentu

Práca s ľuďmi je náročná, ale Ty máš na to aby si to zvládol!

Nechceš sa stratiť vo výrobe? Vieš udržať v hlave “big picture” každej situácie? Chceš byť tvorcom veľkých vecí? Rozpoznaj potenciál ľudí a pomôž tým budovať excelentnú organizáciu.

Ako na to?
Vyber si z nasledovnej ponuky študijných programov:
♦ Priemyselné manažérstvo - Bc.
♦ Personálna práca v priemyselnom podniku - Bc.
♦ Kvalita produkcie - Bc.

Ústav materiálov

Aj zlyhanie tej najmenšej súčiastky môže mať fatálne následky. Challenger napísal na oblohu obrovské písmeno Y a tým otázku „WHY“. A odpoveďou je zmena vlastností materiálu napr. pri nízkej teplote a štúdium v programe: ♦ Materiálové inžinierstvo - Bc.

Ústav výrobných technológií

Keď o 5 rokov skončíš vysokú školu, bude digitálna revolúcia v plnom prúde. Navrhneš si v počítači súčiastku, výrobný proces, odsimuluješ výrobnú linku, vyložíš si nohy na stôl a cez mobil budeš sledovať ako „sa pracuje“. A my ťa to naučíme, stačí si vybrať z nasledujúcej ponuky študijných programov:
♦ Výrobné technológie - Bc.
♦ Počítačová podpora výrobných technológií - Bc.
♦ Výrobné technológie a výrobný manažment - Bc.
♦ Výrobné zariadenia a systémy - Bc.

Ústav výskumu progresívnych technológií

 

Ďalšie informácie: