Prejsť na obsah
Dianie na MTF

ACM Digital Library pokračuje aj v roku 2018. Digitálna knižnica časopisov a zborníkov ACM je prístupná prostredníctvom virtuálnej knižnice do 31. 12. 2018 na: https://www.stuba.sk/sk/zamestnancov/aktuality-a-informacie/virtualna-kniznica/elektronicke-informacne-zdroje.html?page_id=3832 

Rozcestník

 

Alerty (eTOC)

Nastavíte na stránke časopisu. Keď výjde nové číslo - automaticky obdržíte e-mailovú správu, alebo môžete sledovať RSS kanál s novými článkami v časopise.

Mobilná verzia

Každý používateľ inštitucionálneho prístupu ACM Digital Library si môže stiahnuť a nainštalovať mobilnú aplikáciu pre prácu s ACM DL. K dispozícii je ako pre zariadenia s operačným systémom Android (https://play.google.com/store/apps/details?id=com.acm.dl), tak iOS (https://itunes.apple.com/us/app/acm-digital-library/id743395884?mt=8) či Windows Phone (https://www.microsoft.com/sk-sk/store/p/acm-digital-library/9nblggh0f7h0).

Osobný účet

Pre mobilné využitie ACM DL je nutné si na serveri ACM DL založiť osobný účet - https://dl.acm.org/signin.cfm - ktorý používatelia využijú aj k správe „My Binders“, t. j. osobného priestoru na ukladanie informácií a vyhľadávaní.