Prejsť na obsah
Dianie na MTF

Dňa 28.3. 2014 sa skupina študentov UBEK a UPIM spolu s Ing. Katarínou Lestyánszkou Škůrkovou, PhD. a prodekankou doc. Ing. Helenou Vidovou, PhD. zúčastnili exkurzie v spoločnosti Robert Bosch, spol. s r. o. České Budějovice.

Študentov privítal Mgr. Zdeněk Holenka, spolu s kolegami s oddelenia kvality im predstavil koncept a smerovanie spoločnosti, pracovné pozície pre ktoré spoločnosť hľadá kandidátov. Následne mala skupina možnosť vidieť výrobnú časť podniku, tréningovú miestnosť a vyskúšať si nanečisto priebeh vstupného pohovoru.

Všetci zúčastnení vyslovujú svoje poďakovanie za ochotu, ústretovosť a čas venovaní organizovaniu celej návštevy.

V súvislosti s ďalším rozvojom spoločnosti Robert Bosch v Českých Budějoviciach v oblasti vývoja a výroby komponentov pre automobilový priemysel si spoločnosť dovoľuje ponúknuť študentom našej fakulty:

Zaujímavé pracovné pozície na plný úväzok: http://bosch.jobs.cz

Platenú prax v niektorom zo študijných odborov, podľa časových možností študenta: http://kariera.bosch.cz/media/cz/documents_cz/ceske_budejovice/BOSCH_CBudejovice_Praxe.pdf

Špeciálne akcie pre študentov - spoznajte ako skutočne vyzerá práca vývojára, technológa alebo napríklad inžiniera kvality a pridajte sa!

http://www.bosch.cz/media/cz/ceske_budejovice_obr/budejovice_pdf_postranni_sloupec_media/pozvanka_akce_HRL_2014_v04-predni_strana_16122013.pdf

Fotogaléria

Zverejnené: 07.04.2014