Prejsť na obsah
Dianie na MTF

Mladí výskumníci, vedci a inovátori z radov študentov, pedagógov, podnikateľov i profesionálov sa môžu prihlásiť do národného finále Falling Walls Lab (FWL) Slovakia 2021 – FWLS 2021.

Víťaz každého z podujatí Falling Walls Lab v jednotlivých krajinách sa stáva účastníkom svetového finále, ktoré sa bude konať 7. novembra 2021 v Berlíne a získa vstupenku na prestížnu konferenciu Falling Walls Conference. 

Online prihlasovanie na FWLS 2021 je otvorené do 12. septembra 2021.  

Porota FWLS posúdi prihlášky a vyberie finalistov, ktorí dostanú šancu predstaviť svoje projekty v národnom finále FWLS 2021, ktoré sa uskutoční 30. septembra 2021 v online formáte. Každý účastník má čas na prezentáciu presne 3 minúty. 

Do svetového finále postupuje 100 účastníkov z celého sveta. Každý z nich dostane príležitosť prezentovať svoj výskum, iniciatívu či podnikateľský model v trojminútovom digitálnom formáte pred špičkovou porotou zloženou z vedcov, inovátorov a zástupcov biznisu. Traja víťazi získajú finančnú výhru a predovšetkým príležitosť zopakovať svoje prezentácie ďalší deň na prestížnej Falling Walls Conference.

 

Viac informácií: https://falling-walls.com/lab/apply/