Prejsť na obsah
Dianie na MTF

EIT Digital hľadá európske tímy so silným podnikateľským inštinktom, ktoré by spoločne spustili alebo podporili začínajúce digitálne technologické startupy v piatich kľúčových oblastiach: Digitálne Technológie, Digitálny Priemysel, Digitálne Mestá, Digitálny Wellbeing a Digitálne Financie.

Program Innovation Factory 2022 podporuje celoeurópske podnikateľské tímy zo vzdelávacích, výskumných a obchodných organizácií, aby spustili alebo podporili digitálne DeepTech podniky, a začlenili sa tak do európskeho ekosystému a získali zdroje vrátane finančnej podpory EIT na vybudovanie podniku, získanie zákazníkov či prilákanie ďalších investorov.

 

Návrhy je možné podávať do 7. júna 2022 do 12:00 CEST.

 

Vybrané aktivity začnú 1. júla a potrvajú 6 mesiacov. Aktivity budú začlenené do paneurópskeho ekosystému EIT Digital s viac ako 350 partnermi z obchodu a priemyslu, výskumu a akademickej obce, investícií a verejného sektora.

Detaily výzvy sú dostupné na webe:

https://www.eitdigital.eu/innovationfactory2022/

Online informačný webinár o Innovation Factory 2022 sa uskutoční 12. Apríla, 2022. Program webináru a registráciu nájdete na nasledujúcom linku:https://register.gotowebinar.com/register/665021336731529484