Prejsť na obsah
Dianie na MTF

Materiálovotechnologická fakulta STU so sídlom v Trnave organizuje už 5. ročník letnej akadémie v spolupráci s automobilkou Groupe PSA Slovakia, Zväzom automobilového priemyslu SR a Trnavským samosprávnym krajom.

Automobilová JUNIOR Akadémia je určená pre žiakov základných škôl vo veku 12 až 16 rokov, ktorí sa chcú dozvedieť viac o svete vedy, techniky, robotiky a zažiť veľa zaujímavého. Pre deti je pripravený prázdninový program, ktorý ponúka veľa atrakcií, hier a poznávania. Pripravené sú návštevy viacerých výrobných prevádzok podniku Groupe PSA Slovakia, návšteva letiska v Piešťanoch, hvezdárne v Hlohovci, Divadla Jána Palárika v Trnave, ako aj mnohé zaujímavé prednášky, súťaže, či športové aktivity. V závere týždňa bude súčasťou programu i vytvorenie vlastného tímového projektu s jeho prezentáciou pred slávnostnou promóciou. Absolventom akadémie bude odovzdaný diplom za účasti dekana MTF STU, ako aj za prítomnosti rodičov, ktorí sú týmto pozvaní na promóciu.

Deti sa v rámci akadémie naučia a spoznajú veľa nového, budú pracovať v tímoch, nájdu si kamarátov, spestria prázdniny o nevšedné zážitky a rozšíria svoje vedomosti o nové poznatky.

Bližšie informácie o projekte AJA 2020, včítane programu a online prihlášky nájdete na web stránke http://ajakademia.sk/

Neváhajte čím skôr prihlásiť Vaše deti, ich kamarátov, prípadne ďalších rodinných príslušníkov, nakoľko počet miest je limitovaný a zostáva už iba 30 miest.

Tešíme sa na stretnutie!

Dagmar Cagáňová v mene organizačného a projektového tímu MTF STU

 

V prípade akýchkoľvek otázok neváhajte ma kontaktovať mailom dagmar.caganova@stuba.sk alebo telefonicky 0905 828 412.