Prejsť na obsah
Dianie na MTF

nx

Staňte sa certifikovaným používateľom NX...

Ako to funguje?

Študent si zakúpi študentskú licenciu na NX za 110 €, a s ňou zároveň dostane: 

  • 3-dňové školenie
  • slovenský manuál k NX10 aj s videami
  • certifikát
  • bude zaradený do databázy užívateľov NX


Po ukončení štúdia stúpne jeho hodnota na trhu práce.

Absolventom tohto školenia zároveň ponúkame možnosť preškoliť sa na školiteľa, a možnosť robiť takéto školenia ostatným študentom.

Využite túto jedinečnú príležitosť a kontaktujte nás!
info@sova.sk

 

NX

nx robot

Systém NX patrí medzi najkomplexnejšie CAx riešenia na súčasnom trhu. Pokrýva potreby takmer všetkých odvetví strojárenského priemyslu. V jedinom systéme môžete vyriešiť celý rad úloh. Od návrhu konceptu, cez konštrukčný návrh, overenie kinematickej funkčnosti, FEM analýz, až po vytvorenie CNC kódu pre obrábacie stroje, či programu pre meracie stroje.

NX je modulárny systém, teda pre každého je možné vyskladať také riešenie, ktoré mu najviac vyhovuje. Najčastejšie je používaný pre dizajn nových výrobkov, tvorbu nástrojov (formy, postupové nástroje), či ako samostatný CAM systém. Viac o štandardných balíkoch nájdete v sekcii MACH balíky.

NX však ponúka omnoho viac ako len sadu CAD, CAM a CAE nástrojov. Je to systém, ktorý umožňuje uchovávať firemné know how, a so systémom Teamcenter sa stáva nástrojom, ktorý umožňuje získať prehľad a kontrolu nad celým procesom návrhu. V reálnom čase vidíte v akom stave je návrh vašich výrobkov, a môžete tak veľmi pružne riadiť celý proces návrhu. Pre používateľa zas prináša výhody jednotného úložiska dát a úplne odpadajú problémy s hľadaním správnych dát.

 

Zaujímavé zahraničné referencie:

§  Mars Rover Curiosity

§  RedBull F1 Racing Team


Viac o NX nájdete v PDF