Prejsť na obsah
Dianie na MTF

Grantovo-vzdelávací program pre inovatívnych lídrov a organizácie - Iniciatíva #GivingTuesday, ktorú na Slovensku zastrešuje Nadácia Pontis, ohlásila druhý ročník grantovo-vzdelávacieho programu pre inovatívnych lídrov v oblasti podpory komunity, šírenia štedrosti, empatie a spravodlivosti. Prihláste sa aj vy a staňte sa súčasťou Starling Collective!

Čo je Starling Collective od iniciatívy #GivingTuesday? Starling Collective je vzdelávacia skupina pre lídrov z občianskeho sektora a spoločnosti, ktorí svojimi aktivitami podporujú štedrosť, empatiu, rovnosť a spravodlivosť. Starling Collective je príležitosťou objaviť a zdieľať príklady dobrej praxe a dosahovania systémovej zmeny. Program ponúka koučing, vzdelávanie, finančný príspevok vo výške 2 000 $ a prepojenie so skupinou lídrov hnutia #GivingTuesday v krajinách celého sveta, ktorých súčasťou je aj Nadácia Pontis.

Výška grantu - Všetci úspešní uchádzači dostanú grant vo výške 2 000 $ a šancu prezentovať svoj nápad a získať ďalší grant na rast či škálovanie svojho projektu.

Časový harmonogram - Online prihláška musí byť doručená do 2. septembra 2021 o 08:59 (resp. 1. septembra 2021 23:59 PT – tichomorského času). Úspešní uchádzači budú oznámení 8. októbra 2021.
Viac informácií: https://www.nadaciapontis.sk/vyzvy/givingtuesday-prinasa-grantovo-vzdelavaci-program-pre-inovativnych-lidrov-aj-organizacie/