Prejsť na obsah
Dianie na MTF

Naštartuj svoj biznis s programom BeTheChange. Prihlás svoj inovatívny nápad a získaj 2000 eur na jeho zrealizovanie!

Zaujíma ťa podnikanie a chceš získať potrebné zručnosti, ktoré ti pomôžu pri jeho rozbehu? Máš nápad, rozpracované inovatívne riešenie, rozbehnutý projekt, či pracuješ na vývoji jedinečnej technológie s pozitívnym spoločenským dopadom? Nezmeškaj príležitosť a prihlás sa do programu BeTheChange!

BeTheChange je intenzívny 3-mesačný vzdelávací program Coworkingu Cvernovka, určený pre študentov vysokých škôl a mladých sociálnych inovátorov do 26 rokov, ktorí chcú prispieť k pozitívnej spoločenskej zmene. Vďaka programu získajú účastníci príležitosť vzdelávať sa a načerpať skúsenosti potrebné na zrealizovanie svojho inovatívneho nápadu. 

Mentoring aj stretnutia s úspešnými podnikateľmi

Program sa skladá z niekoľkých vzdelávacích blokov zameraných na rozvoj podnikateľských zručností, osobnostných predpokladov a individuálny mentoring. Účastníci sa môžu tešiť na zaujímavé prednášky a workshopy vedené lektormi a skúsenými odborníkmi z praxe. Súčasťou programu sú aj exkurzie do vybraných sociálnych podnikov a tiež stretnutia s úspešnými slovenskými inovátormi ako je Katarína Hutyrová (Nosene), Petra Réqnague Trnková (EcoCocon), Julián Gerhart (Zmudri.sk), Braňo Čávoj (Nadácia Cvernovka) či Miška Pobudová (Mareena). 

Získať môžeš až 2000 eur a ročné členstvo v coworkingu

Počas 3 mesiacov budeš pod vedením mentorov pracovať na rozvoji svojho nápadu. Spomedzi všetkých projektov porota vyberie 16. decembra tri, ktoré získajú finančnú odmenu v hodnote 2000€, 1000€ a 500€ a ročné členstvo v Coworkingu Cvernovka, kde budú mať príležitosť zúčastňovať sa ďalších vzdelávacích aktivít, a tak svoj projekt naďalej rozvíjať.

Chyť sa šance a prihlás sa do 30.septembra 2021!

Aj Tvoj projekt môže byť ten víťazný. Stačí ak do 30. septembra 2021 vyplníš jednoduchú prihlášku. Prihlasovať sa môžu študenti VŠ a čerství absolventi VŠ do 26 rokov, jednotlivci, ale aj tímy. Do programu bude vybraných 25 účastníkov. 

Využi jedinečnú príležitosť a zaregistruj sa už dnes! 

PRIHLÁŠKA TU

Viac info na www.coworkingcvernovka.sk/bethechange

FB event TU​