Prejsť na obsah
Dianie na MTF

Vo štvrtok 24. 9. 2015 navštívila Materiálovotechnologickú fakultu STU delegácia odborníkov pre oblasť vykurovania a chladenia budov. Delegáciu tvorili Marica Moglliani (Human Resources Director, Italy), Yosimitsu Yamada (Vice President AISIN Europe, Japan), C Kadan (Export Sales Manager AISIN, Japan), Giorgio Raptis (Manager of Tecnocasa, Italy), Matúš Izakovič (Marketing Director, ESM YZAMER, Slovensko), Emil Izakovič (CEO, ESM YZAMER, Slovensko), Torsten Szipulski (Manager of Elesta, Germany), Miroslav Machovič (Sales Manager, ESM Yzamer, Slovensko)a Martina Brandýsová (Financial Director, ESM YZAMER, Slovensko).

Návštevu v priestoroch MTF STU privítal dekan fakulty prof. Dr. Ing. Jozef Peterka. Prodekan prof. Ing. Milan Marônek, CSc. informoval o histórii a štruktúre fakulty i o oblastiach výskumu, do ktorých je fakulta zapojená. Skupina potom spoločne navštívila priestory v Areáli CAMBO, v ktorých je v súčasnosti najmodernejšia technológia plynových tepelných čerpadiel nainštalovaná.

Fotogaléria

Na podujatí bola vyhotovená fotodokumentácia, ktorá bude zverejnená na webovom sídle fakulty (www.mtf.stuba.sk). V súlade so zákonom č. 84/2014 o ochrane os. údajov, ak si neželáte byť zverejnený - požiadajte garanta podujatia písomne (mailom) o nezverejnenie.

Autor textu: prof. Milan Marônek