Prejsť na obsah
Uchádzači

Pozývame Vás na Deň otvorených dverí Materiálovotechnologickej fakulty STU so sídlom v Trnave. Pripravili sme pre Vás 2 Tour po fakulte, za dodržania prísnych hygienických štandardov.

Tour 1: prehliadka 2 pracovísk zameraná predovšetkým na kľúčové pojmy: aplikovaná informatika, mechatronika a automatizácia či počítačová podpora výrobných technológií, výrobné zariadenia a systémy, virtuálna realita, virtuálne dvojča a robotika.

Tour 2: prehliadka 3 pracovísk zameriavajúcich sa na manažment, personálnu prácu a kvalitu, materiálové vedy, či požiarne, bezpečnostné alebo environmentálne inžinierstvo.

Vzhľadom na zaistenie maximálnej bezpečnosti je nutná registrácia každej skupiny žiakov s ich pedagógmi TU (https://forms.gle/o6APnNVeJj5vFrEq8), ktorá zvažuje prísť sa pozrieť na naše pracoviská. V týždni 4.-8.10.2021 aj v prípade, že bude stále prezenčná výuka povolená, bude MTF STU so sídlom v Trnave na online výučbe práve kvôli DOD, čiže sa na našich pracoviskách nebudú pohybovať naši študenti. Kontakt s inými zamestnancami bude minimalizovaný, skupina, ktorá si vyberie TOUR 1 alebo TOUR 2 sa stretne maximálne s 3 zamestnancami alebo doktorandmi MTF STU, ktorí absolvovali 2 dávky vakcíny.

Ak zvažujete viac časov a rôzne TOUR, je potrebné vždy znova vyplniť celý dotazník. Google forms registračný formulár zobrazuje len aktuálne dostupné voľné termíny.

Ak Vám tieto termíny nevyhovujú, dohodnite sa s nami individuálne na prehliadke fakulty alebo na online verzii DOD pre Vašu triedu. Vieme Vám pripraviť cca 30-60 minútovú prezentáciu obsahujúcu skrátenú .ppt o škole a benefitoch štúdia spojenú s voľnou diskusiou so študentskými zástupcami jednotlivých študijných programov. Naši prezentéri sa pripoja cez platformu ktorú používate Vy pri online výučbe. Ak máte záujem, napíšte na kristina.gerulova@stuba.sk 

Tešíme sa na Vás.