Prejsť na obsah
Proskill

      

Rečníkom druhej ALUMNI prednášky v rámci projektu ProSkill bude absolvent MTF STU Ing. Martin Dzama, ktorý pracuje na pozícii Generálny riaditeľ v trnavskej automobilky Stellantis Slovakia.

Motto pána Dzamu znie "Nikdy sa nezastavte, nikdy sa nevzdávajte, “never never give up”."
Pán Ing. Dzama je prvý Slovák na pozícii generálneho riaditeľa a konateľa trnavskej automobilky Stellantis.

Prešiel si od roku 2004 dlhú cestu v závode skupiny PSA, pracoval na poste technika pracovných postov na oddelení prevádzky montáže, neskôr sa stal lídrom technickej skupiny. Jeho húževnatá práca ho priviedla na pozíciu vrcholového manažéra, no ako on sám hovorí, nestal sa ním zo dňa na deň.

Jeho profesionálny život má niekoľko spoločných menovateľov. Ten prvý je mať dobrý základ technický, ekonomický a manažérsky. A práve tento základ mu dalo štúdium na MTF. Druhý pilier je mať chuť, mať chuť na sebe pracovať, neustále sa zlepšovať a napredovať. A tretí kľúčový bod je mať odvahu. Mať odvahu robiť nové, náročné veci a hľadať inovatívne riešenia. Štúdium na MTF ale aj práca v automobilovom priemysle je náročná, treba mať odvahu a musíte byť náročný v prvom rade sám na seba.

Základné informácie o prednáške:

Kedy?: 10.06.2021 od 9:30 – 12:00 h

Kde?: Fyzicky priamo v závode STELLANTIS Slovakia v Trnave

Ako?: Po registrácii a potvrdení účasti od usporiadateľov.*

* Počet účastníkov je limitovaný a preto, bude vytvorený poradovník, a účastníci budú zaradení do aktivity podľa poradia pri registrácii. Vašu účasť resp. neúčasť Vám potvrdíme e-mailom.

V prípade záujmu o účasť je potrebné sa registrovať na nasledujúcom linku. Registrácia je otvorená do 2.6.2021:

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScYU6oAx-a-iVVwiVrVG-NU_kQsEFXU09aROYf7qVSm-FMrUw/viewform