Prejsť na obsah
Uchádzači

Úloha:
Počul si už o organizácii The Ocean Cleanup? A vieš, že jej zakladateľ prišiel s nápadom ako odstrániť plávajúci odpad v moriach ešte v čase, keď bol len stredoškolák? A čo ty? Máš skvelý nápad, o ktorom si myslíš, že by mohol zlepšiť alebo dokonca vyriešiť nejaký väčší či menší environmentálny problém celosvetovo alebo v rámci regiónu kde bývaš?


Požadované výstupy:

Súťažiaci odovzdáva 1 pdf súbor, ktorý musí obsahovať:

1.Poster s uvedením definovania environmentálneho problému, popis a veľkosť regiónu, ktorého sa daný environmentálny problém týka, navrhované riešenie v pdf (upraviteľný vzor posteru nájdeš v dokumentoch na stiahnutie).

Odovzdávanie riešenia súťažnej úlohy :

sa končí dňa 15. 4. 2021 do 23:59. Do tohto termínu je teda potrebné nahrať Vaše riešenie prostredníctvom linku, ktorý Vám bude včasne zaslaný na e-mail uvedený vo Vašej registrácii.

Vyhodnotenie víťaza v sekcii Živoťák:

1.Postery doručených návrhov účastníkov súťaže, ktorí splnia podmienky súťaže a sekcie živoťák budú zverejnené na FB stránke MTF.

2.Aby fungovalo zdieľanie a označenie musíš sa stať followerom FB stránky MTF (ako účastník súťaže musíš mať povolené vo FB nastaveniach možnosť označenia v príspevkoch). Ak škola, ktorú navštevuješ používa FB, môžeš ju poprosiť, aby tvoj poster z nášho FB zazdieľala na vlastnom profile (získaš viacej lajkov)

3.O víťazovi rozhodne najvyšší počet lajkov v sekcii živoťák.

4.Hlasovanie bude prebiehať 3 týždne t.j. od 19.04.2021 do 09.05.2021.

Vyhlásenie víťazov

Bude oznámené v období od 17.05.2021 do 24.05.2021.

Hlavná cena:
Elektrická kolobežka

Dokumenty na stiahnutie:

Upraviteľný vzor na vytvorenie posteru nájdeš TU.

Súhlas zákonného zástupcu ak 15.3.2021 nebudeš mať 18 rokov, nájdeš TU.

Registrácia do sekcie: https://forms.gle/nVbj5ee7J7M8vsYD7

Kontakt:

V prípade problémov pri registrácii alebo akýchkoľvek otázok k súťažia alebo súťažným úlohám napíš mail na sutaz.mtf@gmail.com  do predmetu mailu napíš živoťák.

Ak sa chceš dozvedieť viac o štúdiu v oblasti bezpečnosť životného prostredia, BOZP alebo požiarnej bezpečnosti na MTF, klikni na:

Integrovaná bezpečnosť