Prejsť na obsah
Oddelenie zahraničných projektov a zahraničných vzťahov

SMART 3. výzva na projekt otvorená!

V rámci programu SMART, klasteru EUREKA, bola vyhlásená výzva na podávanie projektových návrhov, ktorá je otvorená do 11. 11. 2019.

Skrátené projektové návrhy je možné podávať do predbežného výberového procesu, kde následne prebiehajú pripomienkovania a diskusie s klasterom. Kritériá potrebné na podanie Predbežných projektových návrhov nájdete tu. Ak máte nápad na Inovatívny projekt v oblasti „Advanced Manufacturing“ a chceli by ste sformovať medzinárodné konzorcium na jeho rozvoj, SMART ponúka možnosť zúčastniť sa SMART Proposer´s Day dňa 3.10.2019 v Leuven-e, v Belgicku. Viac informácii o stretnutí nájdete na tomto linku.

Projekt SHUTTLE PCP otvorí 20. Septembra 2019 výzvu na výberové konanie na podporu vývoja s názvom Scientific High-throughput and Unified Toolkit for Trace analysis by forensic Laboratories in Europe”.

Víťazné inštitúcie a organizácie môžu získať v prvej fáze kontrakt až do výšky 240.000 € na inštitúciu. Pre viac informácií o PCP výberovom konaní a pre následný prístup k dokumentom od 20. Septembra neváhajte navštíviť stránku  https://www.shuttle-pcp.eu/pre-commercial-procurement/

 

Aktuálne je otvorená projektová výzva z konzorcia EIT Manufacturing, kde je termín na podanie pre-call do 8. 4. 2019. Viac informácií nájdete tu.

Navrhované témy projektov v EIT Manufacturing z Match Making Event-u členov konzorcia, ktorý sa konal vo februári 2019 v San Sebastián nájdete tu.